Büyükler Türkiye Şampiyonası | 18 - 24 Şubat 2013
Erkekler54 Kg58 Kg63 Kg68 Kg74 Kg80 Kg87 Kg+87 Kg
Bayanlar46 Kg49 Kg53 Kg57 Kg62 Kg67 Kg73 Kg+73 Kg
BÜTÜN SONUÇLAR ve İLK 8 SPORCUNUN LİSTESİ
(+) 87 KİLO ERKEK BÜYÜKLER
FİNAL
SERDAR YÜKSEL
İSTANBUL - GALİP
- SONER PINARCIK
İZMİR
YARI FİNALSONER PINARCIK
İZMİR - GALİP
5013OKAY DÜZTEPE
İZMİR
YARI FİNALKAAN KILIÇ
İZMİR
3013SERDAR YÜKSEL
İSTANBUL - GALİP
ÇEYREK FİNALSABİT BUĞRAHAN KARAKAŞ
TOKAT
1013OKAY DÜZTEPE
İZMİR - GALİP
ÇEYREK FİNALGÖKHAN FELEK
ORDU
4012SONER PINARCIK
İZMİR - GALİP
ÇEYREK FİNALKAYHAN ÇALIŞ
İSTANBUL
2012SERDAR YÜKSEL
İSTANBUL - GALİP
ÇEYREK FİNALKAAN KILIÇ
İZMİR - GALİP
5011BEYTULLAH ESKİ
İSTANBUL
3. TURCENGİZHAN ÖZAD
İSTANBUL
3011OKAY DÜZTEPE
İZMİR - GALİP
3. TURSÜLEYMAN AKDEMİR
İZMİR
1011SABİT BUĞRAHAN KARAKAŞ
TOKAT - GALİP
3. TURFUAT YILMAZ
ANKARA
4010SONER PINARCIK
İZMİR - GALİP
3. TURGÖKHAN FELEK
ORDU - GALİP
2010ORHAN REÇBER
BURSA
3. TURSERDAR YÜKSEL
İSTANBUL - GALİP
5009AHMET GÜLGÜ
İZMİR
3. TURMEHMET CAN ÖNTAŞ
ANKARA
3009KAYHAN ÇALIŞ
İSTANBUL - GALİP
3. TURBEYTULLAH ESKİ
İSTANBUL - GALİP
1009MEHMET ALİ DAĞLI
ERZURUM
3. TURMUHAMMET ALTINIŞIK
İSTANBUL
4008KAAN KILIÇ
İZMİR - GALİP
2. TUROKAY DÜZTEPE
İZMİR - GALİP
2008ALİ KAZIM DEMİRTAŞ
AYDIN
2. TURERDAL TÖRE
ANKARA
5007CENGİZHAN ÖZAD
İSTANBUL - GALİP
2. TUROSMAN UĞUR KOÇAK
ANTALYA
3007SABİT BUĞRAHAN KARAKAŞ
TOKAT - GALİP
2. TURYASİR ÇELİK
MALATYA
1007SÜLEYMAN AKDEMİR
İZMİR - GALİP
2. TURSONER PINARCIK
İZMİR - GALİP
4006AYDIN AKSOY
RİZE
2. TURBERKAY GÖRGÜLÜ
MANİSA
3006FUAT YILMAZ
ANKARA - GALİP
2. TURORHAN REÇBER
BURSA - GALİP
2006ENES GÜNAYDIN
TRABZON
2. TURGÖKHAN FELEK
ORDU - GALİP
1006UMUT ÖZTÜRK
MUĞLA
2. TURAHMET GÜLGÜ
İZMİR - GALİP
5005ŞAHİN BAYER
İSTANBUL
2. TURSERDAR YÜKSEL
İSTANBUL - GALİP
4005ENES MURAT BİRİ
MALATYA
2. TURKAYHAN ÇALIŞ
İSTANBUL - GALİP
3005MEHMET BOYAR
MERSİN
2. TURMEHMET CAN ÖNTAŞ
ANKARA - GALİP
2005ALİ DEMİR
TOKAT
2. TURONUR ŞENEL
GİRESUN
1005MEHMET ALİ DAĞLI
ERZURUM - GALİP
2. TURBEYTULLAH ESKİ
İSTANBUL - GALİP
5004SÜLEYMAN BORA
ADIYAMAN
2. TURALİ ERCAN ÇELİK
ANKARA
4004KAAN KILIÇ
İZMİR - GALİP
2. TURCENGİZHAN DİL
RİZE
3004MUHAMMET ALTINIŞIK
İSTANBUL - GALİP
1. TURALİ KAZIM DEMİRTAŞ
AYDIN - GALİP
2004METİN ŞİMŞEK
ŞANLIURFA
1. TUROKAY DÜZTEPE
İZMİR - GALİP
1004MURAT YAĞMUR
KARAMAN
1. TURCENGİZHAN ÖZAD
İSTANBUL - GALİP
Tur Atlar
1. TURERDAL TÖRE
ANKARA - GALİP
5003SEMİH ŞAFAK
KAYSERİ
1. TURSABİT BUĞRAHAN KARAKAŞ
TOKAT - GALİP
Tur Atlar
1. TUROSMAN UĞUR KOÇAK
ANTALYA - GALİP
4003GÖKHAN GÜLÇEK
KAHRAMANMARAŞ
1. TURSÜLEYMAN AKDEMİR
İZMİR - GALİP
Tur Atlar
1. TURYASİR ÇELİK
MALATYA - GALİP
3003NAİM GÜNDOĞDU
İSTANBUL
1. TURAYDIN AKSOY
RİZE - GALİP
Tur Atlar
1. TURSEFA BOZ
DENİZLİ
2003SONER PINARCIK
İZMİR - GALİP
1. TURFUAT YILMAZ
ANKARA - GALİP
Tur Atlar
1. TURSERKAN ATMACA
İSTANBUL
1003BERKAY GÖRGÜLÜ
MANİSA - GALİP
1. TURENES GÜNAYDIN
TRABZON - GALİP
Tur Atlar
1. TURSELÇUK ÇETİN
SAKARYA
5002ORHAN REÇBER
BURSA - GALİP
1. TURUMUT ÖZTÜRK
MUĞLA - GALİP
Tur Atlar
1. TURGÖKHAN FELEK
ORDU - GALİP
4002DANYEL BOZ
MERSİN
1. TURŞAHİN BAYER
İSTANBUL - GALİP
Tur Atlar
1. TURAHMET GÜLGÜ
İZMİR - GALİP
3002ÖMER ÖZİŞ
ANKARA
1. TURENES MURAT BİRİ
MALATYA - GALİP
Tur Atlar
1. TURSERDAR YÜKSEL
İSTANBUL - GALİP
2002MÜMİN MORGÜL
RİZE
1. TURMEHMET BOYAR
MERSİN - GALİP
Tur Atlar
1. TURBERK CAN DEMİR
SAKARYA
1002KAYHAN ÇALIŞ
İSTANBUL - GALİP
1. TURALİ DEMİR
TOKAT - GALİP
Tur Atlar
1. TURSERDAR GEZİCİ
GAZİANTEP
5001MEHMET CAN ÖNTAŞ
ANKARA - GALİP
1. TURMEHMET ALİ DAĞLI
ERZURUM - GALİP
Tur Atlar
1. TURMUSTAFA YILDIRIM
İSTANBUL
4001ONUR ŞENEL
GİRESUN - GALİP
1. TURSÜLEYMAN BORA
ADIYAMAN - GALİP
Tur Atlar
1. TUREMRE ÖNDER
HATAY
3001BEYTULLAH ESKİ
İSTANBUL - GALİP
1. TURKAAN KILIÇ
İZMİR - GALİP
Tur Atlar
1. TURALİ ERCAN ÇELİK
ANKARA - GALİP
2001HÜSEYİN KOÇ
MALATYA
1. TURMUHAMMET ALTINIŞIK
İSTANBUL - GALİP
Tur Atlar
1. TURONUR KILINÇER
AMASYA
1001CENGİZHAN DİL
RİZE - GALİP
Bu sayfadaki sonuçlar bilgilendirme amaçlı olup, kesin ve resmi sonuçlar müsabakaların bitiminde açıklanacaktır.